У Вінниці завершився благодійний марафон «Наближаючи Перемогу»

У закладах освіти Вінницької громади успішно пройшов благодійний марафон під назвою “Наближаючи Перемогу”, організований дитячим волонтерським центром “VinPatriot”. Протягом десяти днів школярі проводили ряд благодійних заходів у межах марафону, що дозволило зібрати 191 364 гривень на підтримку Захисників та Захисниць України.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Головною метою благодійного марафону стало залучення громадськості для допомоги Збройним Силам України та придбання автівки для воїнів на східному напрямку, розповідають школярі.

Під час події заклади загальної середньої освіти Вінницької громади влаштували, благодійні заходи: лотереї, акції, ярмарки, турніри, кінопокази та концерти. Кожна школа сама обирала формат проведення, але мета була одна: придбати авто та допомогти розвідникам в захисті України. До збору долучились учні з 28 шкіл громади. Зібрані кошти вже передали громадській організації «Мольфар», яка спрямує їх на закупівлю автівки для роти спеціальної розвідки 74-го окремого механізованого полку.

«Я дуже глибоко здивована тим, як багато можуть українські діти. Ми навіть не очікували, що їм вдасться зібрати таку суму, а це майже вся вартість автомобіля. Далі ми маємо відремонтувати автівку, і тоді вона поїде виконувати своє завдання на фронт», – зауважила менеджерка проєктів ГО «Мольфар» Катерина Швачій.

Діти-координатори «VinPatriot» щасливі, що змогли так швидко закрити збір. Кажуть, що кожного дня вдячні захисникам за те, що йдуть до школи та мають змогу продовжувати радіти життю.

«Благодійний марафон “Наближаючи Перемогу” став черговим кроком освітян міста до наближення Перемоги. Наші учні невпинно працювали, щоб зібрати якомога більше донатів та допомогти українській армії. Тільки за чотири місяці діяльності дитячого волонтерського центру “VinPatriot” вони вже придбали та передали на фронт теплий одяг, радіолокаційні засоби, ноші-волокуші, РЕБИ та безпілотні апарати. Ми дуже ними пишаємось, і впевнені, що на цьому вони не зупиняться», – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook