У Вінниці встановлюють два нові ліфти

 У Вінниці активно працюють над заміною ліфтів. Зараз у двох будинках продовжується заміна підйомників, термін гарантійної експлуатації яких добіг до завершення.термін гарантійної експлуатації яких добіг до завершення.  Роботи виконуються  в під’їзді по проспекту Космонавтів, 66 та в 3 під’їзді по вулиці Чайковського, 1.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Минулого тижня тут завершили демонтаж старих кабін, а цього – розпочали монтаж нового обладнання. Роботи планують завершити приблизно за три тижні.

Нові ліфти турецького виробництва. Порівняно зі старими, вони більш енергоощадні, споживають щонайменше на 20% менше електроенергії, та мають низку додаткових функцій, як то тактильні кнопки для незрячих та система світлодіодної індикації. Тобто двері підйомника не закриються, якщо людина стоїть надто близько до них. Крім того, коли ліфт прибуває – лунає відповідне сповіщення. Ліфт також обладнаний поручнями.

“Нові ліфти встановлюють з розрахунками, щоб ними могли скористатися маломобільні вінничани: батьки з дитячими візочками чи містяни з інвалідністю. Крім того, з війни повертаються чимало військових з тими чи іншими пораненнями, тому маємо дбати про те, щоб будинки були зручними”, – каже директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький.

Турецькі ліфти в житловому секторі з’явилися вперше саме цього року. Загалом мова йде про 5 підйомників, з них три були встановлені наприкінці вересня цього року. Новими ліфтами уже користуються мешканці будинків по вулиці Стрілецька, 48-А, вулиці Келецька, 104 та вулиці А. Первозванного, 6.

Встановлені ліфти працюють більш плавно та мають покращену шумоізоляцію. Гарантійний термін експлуатації цих підйомників складає 25 років з моменту встановлення.

Додатково в ліфтах монтується система безпровідної диспетчеризації, яка у випадку аварійної зупинки підйомника, дозволяє напряму зв’язатися з диспетчером аварійної служби, натиснувши на відповідну кнопку в ліфті.

“Ця система добре зарекомендувала себе в умовах постійних відключень електроенергії під час минулого опалювального періоду”, – зазначає Віталій Місецький.

Крім встановлення нових ліфтів, у Вінниці також проводять капітально-відновлювальний ремонт наявних підйомників. Ці роботи дозволяють продовжити гарантійний термін експлуатації ліфтів щонайменше на 12 років.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook