У Вінниці вирішили перенести День міста

Через зростання кількості хворих на COVID-19 у Вінниці та можливий новий спалах інфікування, міська влада вирішила перенести святкування Дня міста в онлайн-формат. Про це під час брифінгу 4 вересня повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, однак точних дат не вказав. Раніше ж відзначати День міста планували протягом трьох днів у різних мікрорайонах міста.  

-Через ризик ще більшого зростання захворюваності я прийняв непросте рішення, але вважаю його правильним в цій ситуації: ми переносимо свято Дня міста. Забезпечити в місті святковий настрій і додати позитиву людям – це, звичайно, добре, але здоров’я вінницької громади для мене і для нашої команди – важливіше. Тому коли ми подолаємо епідемію –тоді і будемо святкувати. І це буде як і раніше масштабно, із запрошенням відомих колективів, з цікавими проєктами для людей різного віку і різними вподобаннями, – сказав Сергій Моргунов.

Міський голова звернувся до представників культури, які нині займаються підготовкою святкування Дня міста, з проханням поставитися із розумінням до ситуації, яка склалася. Він закликав вінничан долучатися до свята онлайн.  

-Я хочу, щоб ви, як і всі вінничани, були здорові. В цьому складному році – це ключовий пріоритет! Тому будемо святкувати в онлайн-режимі. Тим більше, що досвід після цьогорічного Дня Європи уже є. Всіх вінничан також закликаю долучатись до свята онлайн, – додав Сергій Моргунов. 

Нагадаємо, У Вінниці «UA Радіо Культура» отримало нову частоту.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3530 3

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.