У Вінниці виконують капремонт контейнерного майданчика на 15 баків


Комунальники здійснюють капітальний ремонт контейнерного майданчика, що розташований поруч з багатоквартирним будинком на вулиці Київській, 110. Цей майданчик буде великим і обслуговуватиме мешканців не тільки цього конкретного будинку, але й сусідніх будинків, розташованих на вулицях Київській, Станіславського та інших прилеглих вулицях.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«В цьому мікрорайоні досить щільна житлова забудова, тож цей майданчик буде свого роду опорним для нього. Це буде критий майданчик з роздільним збором сміття. Майданчики такого типу більш екологічні та заохочують вінничан сортувати відходи. Завдяки накриттю – в контейнери не потрапляють опади, а сміття не роздуватиметься вітром та не розноситиметься тваринами», – зазначає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Контейнерні майданчики такого типу почали встановлювати в обласному центрі з 2019 року. Такі майданчики мають низку переваг та дозволяють підтримувати належний санітарний стан та естетичний вигляд прилеглої території.

Проектом передбачається облаштування 15 сміттєзбірників, які закриватимуться хвіртками, а також одного контейнеру для суміші, яка знадобиться для посипки пішохідних доріжок та проїздів під час ожеледиці. Роботи виконують на прохання мешканців, які попросили покращити місце збору відходів. Фінансування робіт відбувається коштом міського бюджету.

Загалом, цьогоріч у місті передбачене облаштування трьох майданчиків для збору твердих побутових відходів. Роботи на одному об’єкті, на вулиці Соборній, 22, – уже завершили.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook