У Вінниці відзняли короткометражку про ракетний обстріл

Психологічну короткометражку “Шоста печатка” відзняли у Вінниці. Фільм заснований на реальних подіях та розповідає про історію жінки, життя якої змінюється після ракетного обстрілу 14 липня 2022. Про це Суспільному розповів режисер Георгій Білошицький.

Сценарій фільму він писав у співавторстві з психологинею Сніжаною Дімітровою.

“Війна увійшла в життя героїні фільму особистими переживаннями, вона самостійно виховує 5-тирічну доньку, займається волонтерством. Не складається особисте життя героїні після розлучення. Поява в її житті чоловіка Максима може щось змінити на краще, однак після чергового бомбардування міста Тетяна не стоїть осторонь жахливих подій, її доля змінюється”, — каже Георгій Білошицький.

У стрічці зіграли непрофесійні актори, розповідає режисер. Роль головної героїні виконала психологиня за фахом. Вона має деякий досвід у знімальному процесі. Інші виконавці, крім актора Харківського академічного театру Сергія Гусєва, який знявся в епізоді – люди різних професій, каже Білошицький.

Зйомки короткометражки тривали з грудня 2022 по січень 2023. Оператором фільму був вінничанин Віктор Мельник. Знімали за благодійні донати.

Фільм, каже Білошицький, присвячено самовідданим українським жінкам. Назву “Шоста печатка” пояснює так:

“Шоста печатка” — це фрагмент з Откровення Іоанна Богослова, у цьому розділі Откровення святого апостола йдеться про те, як будуть осуджені поплічники Зла, що стоять лише ті, хто є праведниками. В нашій стрічці український народ є праведним та спасенним, тому що встоїть у боротьбі з ворогом до своєї перемоги”, — каже Білошицький.

Нині творча група фільму переходить до монтажу стрічки та, зокрема, роботи з музичного оформлення фільму. Показ запланували у лютому 2023 в кінотеатрі “Родина”. Кошти від продажу квитків підуть на потреби ЗСУ, каже режисер.

Фото: Vinbazar

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook