У Вінниці відремонтували інженерні мережі у 17 будинках

У Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування з мешканцями, які розпочали до карантину. Подальші плани, які були передбачені на 2020 рік, будуть суттєво коригуватись.

Цього року уже провели капітальний ремонт у 17 багатоповерхівках. Нещодавно капітальний ремонт інженерних мереж житлових будинків завершено за адресами вул. Келецька, 39, вул.Гонти, 25, вул.М.Литвененко-Вельгемут, 40, вул.Київська, 47, та вул.Брацлавська, 70″, – інформує департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

“У зв’язку з карантинними заходами ми вносимо корективи у наші плани. Ми працюємо на тих об’єктах, які розпочали до введення карантину. Наразі тривають роботи в житлових будинках по вул.Литвененко-Вельгемут, 32, та вул.Первозванного, 26. Подальші наші роботи залежатимуть від надходжень до міського бюджету”, – розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Ремонт житлового фонду у Вінниці за програмою співфінансування виконується щороку. Умови участі – незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту докладають мешканці. У багатоквартирних будинках замінюють інженері мережі, освітлення, щитові та роблять міжпанельні стики. Ремонтують дахи, вікна замінюють на енергоефективні, проводять капітальний ремонт ліфтів. Ці роботи не лише покращують естетичний вигляд, а й є енергоефективними.

Нагадаємо, на Старому місті у Вінниці будують мережі каналізації.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook