У Вінниці відкрили перший дитсадок на основі муніципально-приватного партнерства

У Вінниці розпочав роботу ще один дитячий садочок «Мадагаскар». Він розташований по вулиці Трамвайній, і це перший у місті заклад, який працюватиме у рамках пілотного проекту муніципально-приватного партнерства в дошкіллі.

Наразі садок відвідує 74 дитини. Як обладнали дошкільний навчальний заклад та чи облаштували нове приміщення усім необхідним устаткуванням й інвентарем для повноцінної роботи, 10 січня оглядали представники департаменту освіти Вінницької міської ради.

«Представники департаменту освіти з залученням громадської організації виїхали до садочка, де разом із орендарем провели огляд умов утримання та виховання дітей дошкільного віку в закладі відповідно до «Порядку забезпечення здобуття мешканцями Вінницької об’єднаної територіальної громади дошкільної освіти в приватних закладах освіти» та засвідчили відповідність встановленим вимогам. Далі має відбутись засідання комісії з питань направлення дітей дошкільного віку до закладів приватної форми власності із загальної міської електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти. На ній буде визначено діток, батькам яких буде запропоновано влаштуватись у цей дитсадок, щоб діти отримували якісну дошкільну освіту за нашим пілотним проектом муніципально-приватного партнерства», – розповіла директор департаменту освіти Оксана Яценко.

Наразі садочок уже відвідують дітки, які раніше ходили до приватної гімназії «Дельфін». З електронної черги сюди потрапить близько 20 малюків.

Оксана Яценко наголосила, що у навчальний заклад будуть влаштовані діти, які зареєстровані у житловому комплексі «Авалон» і на прилеглих до цього кварталу вулицях.

Нагадаємо, Вінниця: діти новорічної ночі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook