У Вінниці відбулись громадські слухання щодо забудови 10-го мікрорайону

Громадські слухання щодо забудови 10-го мікрорайону Вінниці  відбулись одразу на трьох локаціях. Основна локація знаходилася в Міському палаці мистецтв. В Хабі “Місто змістів” та у Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат” здійснювалася трансляція з можливістю брати участь у обговоренні.  

Організатором громадського обговорення виступив департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Про це повідомляє Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Активну участь в обговоренні забудови 10-го мікрорайону  взяли 639 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 608, “Проти” – 3, “Утрималось” – 12, “Не брали участь в голосуванні” – 16), прийняли таку резолюцію: “Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Коригування детального плану забудови території 10-го мікрорайону в м. Вінниці» з урахуванням зауважень та пропозицій, висловлених в ході громадського обговорення та громадських слухань”.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook