У Вінниці відбудеться Велопарад Дідоморозів

У Вінниці 4 січня відбудеться ювілейний десятий Велопарад Дідоморозів. Час збору учасників – 12:00 на майдані Незалежності. Старт о 12:30.

“Традиційно радіємо новому року і намагаємось цікаво проводити час і продовжувати славні традиції. Тому запрошуємо всіх на ювілейний десятий Вінницький Велопарад Дідоморозів (який ще й і передріздвяним назвати можна) – першу фанову покатеньку містом 2020 року”, – звертаються до вінничан організатори.

Маршрут параду: Майдан Незалежності (Новорічна резиденція) – Козицького – Грушевського – ЦПКіВ ім.Пєшкова – Пирогова – Келецька – 600-річчя – Хм.Шоссе – Соборна – Майдан Незалежності (Новорічна резиденція). Фініш: Майдан Незалежності (Новорічна резиденція).

“Під час руху ми завітаємо на новорічну ялинку на площі Європейській (біля башти), в ЦПКіВ ім.Горького та прокатаємось містом і створимо собі і мешканцям новорічно-різдвяний настрій. З собою обов’язково мати атрибут Діда Мороза, Санта Клауса або св. Миколая, Снігурки або просто прикрасити свій велосипед”, – додають організатори.

На фініші всі учасники зможуть стати учасниками конкурсу на кращий костюм та отримати новорічний подарунок в номінаціях:

Велодідомороз;

Велоснігурка;

Новорічний Олень (найкраще прикрашений байк);

Навколо новорічний креатив (сніжинки, зайчики,білочки – в кого на що фантазії вистачить).

Велопарад Дідоморозів – це велосипедний парад-маскарад, вулицями міста Вінниця. Кожен учасник одягнутий у одяг Діда Мороза/св.Миколая/Санта Клауса/Йолопукі. Якщо одягу учасник не має – обов’язкова присутність однієї із атрибутик – борода, червона шапка, мішок, червоні черевики тощо.

Нагадаємо також, що у Вінниці привітали 79 кращих спортсменів і тренерів міста.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2280 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.