У Вінниці в дворі будинку облаштували контейнерний майданчик

Мешканці багатоквартирного будинку на вулиці Соборна, 22, більше не мають справлятися з проблемами традиційних сміттєвих баків, що стояли під відкритим небом. Тепер їм доступний контейнерний майданчик закритого типу з роздільним збором сміття, що забезпечує більший комфорт та зручність при викиданні побутових відходів.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

“Раніше тут баки стояли просто неба, що призводило до нарікань мешканців на неестетичний вигляд, тому люди попросили облаштувати тут контейнерний майданчик”, – розповідає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький.

На майданчику розташували чотири контейнери для роздільного збору сміття та одну ємність для суміші, яка знадобиться для посипки прибудинкової території під час ожеледі. Сам майданчик огородили та зробили накриття. Контейнерні майданчики такого типу почали встановлювати в обласному центрі з 2019 року. Такі майданчики мають низку переваг та дозволяють підтримувати належний санітарний стан та естетичний вигляд прилеглої території.

“Цей формат добре зарекомендував себе раніше, завдяки йому, забезпечується чистота прилеглої території, – каже очільник департаменту. – Накриття унеможливлює потрапляння опадів. Крім того, відходи не роздуваються вітром та не розносяться тваринами”.

Контейнерний майданчик встановили коштом міського бюджету. Цьогоріч в місті мають облаштувати ще два контейнерних майданчики.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook