У Вінниці в День Гідності та Свободи згадали Героїв, які боролись за незалежність України

Сьогодні, вінничани вшанували пам’ять загиблих Героїв на Майдані Небесної Сотні. За участі родичів Героїв Небесної Сотні, військових та представників влади відбулась церемонія покладання квітів до скульптурної композиції у центрі Вінниці – «Дерево Свободи».

Схиливши голови у хвилині мовчання, усі присутні, віддали шану світлій пам’яті тих, хто ціною власного життя відстоював право України на свободу та єдність.

Також цього дня відбулось покладання квітів до Пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим Героям російсько-української війни, що на площі Тараса Шевченка.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, українці вшановують пам’ять тих, хто взяв участь у подіях Євромайдану, та висловлюють подяку за їхні зусилля. Патріотичні заходи, концерти, вистави та інші події на території нашої країни, вкотре об’єднують громадян навколо спільної ідеї гідності та свободи, за яку наші Захисники та Захисниці борються сьогодні на передовій.

Історія Дня Гідності та Свободи, пов’язана з подіями 2013-2014 років, коли український народ вийшов на вулиці з мирними протестами, що отримали назву «Євромайдан». Громадяни висловлювали своє незадоволення системою, корупцією та порушеннями прав людини. Ці події визначили важливий етап в історії України, вказавши на рішучість народу боротися за своє право та гідність.

День Гідності та Свободи став символом не лише минулих подій, а й свідченням того, що український народ завжди готовий відстоювати свої права та цінності, кожного дня, кожної хвилини.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook