У Вінниці триває перевірка водних об’єктів та прибережно-захисних смуг

Щорічно у Вінницькій громаді здійснюється традиційна перевірка стану водних об’єктів з метою запобігання їх забрудненню. Ці заходи проводяться в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища ВМТГ на період 2021-2025 років. Робоча група, яка займається перевіркою річок, струмків та ставків, включає працівників Вінницької міської ради, комунальних підприємств, а також представників старостинських округів та профільних служб.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур розповідає, що під час обстежень перевіряють об’єкти загального користування, а також вигрібні ями на території приватних домоволодінь, адже у попередніх роках фіксували випадки неналежного облаштування вигребів та, відповідно, засмічення річок і струмків.

«Такі перевірки у нашій громаді тривають вже кілька років поспіль. Наше завдання – зробити все можливе, щоб водні об’єкти не засмічувалися і природнє середовище залишалося екологічно чистим. Це важливо для здоров’я людей, які проживають у громаді. Інформацію про злісних правопорушників передаємо у правоохоронні органи», – повідомив Віталій Чигур.

Моніторять стан водойм не лише у Вінниці, а й на приєднаних територіях.

Віталій Чигур також нагадав, що містянам, які скидають стічні води у водойми та неналежно облаштовують вигрібні ями, загрожує штраф за порушення Правил благоустрою. Його розмір сягає від 340 до 1 360 грн для громадян та від 850 до 1 700 грн для суб’єктів підприємницької діяльності.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook