У Вінниці стартував капремонт даху ще одного будинку

У Вінниці розпочався капітальний ремонт даху житлового будинку на вулиці Стрілецька, 3. Роботи проводяться в рамках підготовки до опалювального сезону, фінансовані спільними коштами громади та мешканців будинку, причому основну частину витрат покриває міський бюджет.

Про це інформує Містопосилаючись на Вінницьку міську раду.

«Стан цієї покрівлі погіршився з часом, що негативно впливало на комфортність проживання в даному будинку, створюючи для мешканців верхніх поверхів відповідні незручності. Тож люди вирішили виконати даний вид робіт на умовах співфінансування. Місто, своєю чергою, пішло на зустріч, адже попереду опалювальний сезон. Попри те, що ворог хоче припинити життя у наших містах, ми маємо підтримувати порядок, чистоту, ремонтувати елементи будинків», – каже директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Покрівля цього будинку – з м’яким покриттям, рубероїдного типу. В межах капітального ремонту тут спочатку розберуть старе покриття, а також старі водостічні воронки. Після цього будівельники приступлять до улаштування вирівнювальної стяжки покрівлі, встановлення рулонних матеріалів, нових водостічних воронок, також встановлять покриття парапетів і вентканалів з листової сталі. Також мають відремонтувати виходи на покрівлю.

Після усіх виконаних робіт підрядник обіцяє 10 років гарантійного обслуговування відремонтованого даху.

Нагадаємо, нещодавно в місті завершили капітальний ремонт покрівлі багатоповерхівки на Юності, 26. В межах програми першого безкоштовного ремонту для ОСББ замінили стяжку, облаштували нове покриття, обшили вентиляційні канали, оновили виходи на горища, парапети, козирки тощо.

Ще раніше виконали капітальний ремонт частини покрівлі житлового будинку на вулиці Батозькій, 4.

Наразі будівельники працюють на дахах ще декількох будинків, зокрема виконують ремонт за адресами: вулиця Келецька, 92, вулиця Келецька, 60, вулиця Київська, 106, вулиця Героїв Нацгвардії, 58, вулиця Стельмаха, 43 та проспект Юності, 22.

Загалом цьогоріч в місті планують оновити проблемні покрівлі понад десяти житлових будинків.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook