У Вінниці скоротять  маршрут автобуса №19

Працівники Вінницької транспортної компанії переглянуть протяжність маршруту муніципального автобуса №19 «Вінницькі Хутори – Вишенька». Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час брифінгу 3 липня. Він зауважив, що маршрут планують скоротити, але натомість збільшать кількість рейсів автобусів.

-Ймовірно, що муніципальний автобус не буде їхати на Вишеньку. Тривалість поїздки туди з Вінницьких Хуторів займає  50 хвилин. Кінцева зупинка буде на вулиці Нансена, така поїздка займе лише 26 хвилин і якщо люди користуватимуться електронним квитком, то й пересадку можна буде здійснити безкоштовно, – зазначив Сергій Моргунов

Він пояснює, що збільшити кількість рейсів за рахунок зменшення їхньої протяжності – це єдиний варіант, який забезпечить людям безперешкодний доїзд  з Вінницьких хуторів.  

Наразі ж Вінницька транспортна компанія в повному обсязі випускає увесь муніципальний транспорт на дороги міста. Так, щодня на лініях курсують 131 тролейбус, 74 трамваї та 60 автобусів.

Сергій Моргунов також зауважив, що ще до пандемії коронавірусу, у міському бюджеті були закладені гроші на придбання десяти додаткових автобусів. Однак через нові реалії від закупівлі нового муніципального транспорту довелося відмовитися.

-Ми вимушені відмовитися від цих планів через скорочення надходжень до міського бюджету, – прокоментував він.

Сергій Моргунов звернувся до людей похилого віку з проханням зайвий раз не їздити у громадському транспорті, особливо у години-пік. Це убезпечить пенсіонерів від інфікування, а вінничани зможуть повноцінно користуватися транспортом.

-Ви найнезахищеніша вікова категорія людей, яка найбільше піддається інфікуванню на коронавірус. Я вас дуже прошу: не потрібно постійно їздити в транспорті у години-пік. В першу чергу ви наражаєте себе на небезпеку, а потім вже оточуючих. Розумійте, що з роками у людей слабне імунітет, – підкреслив він.

Нагадаємо, Мешканці Вінницьких Хуторів просять подовжити транспортний маршрут 29А.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2310 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.