У Вінниці розпочали ремонт ще одного контейнерного майданчика


На вимогу мешканців, у Вінниці оновлюють закритий контейнерний майданчик з роздільним збором твердих побутових відходів біля багатоквартирного будинку на вулиці Соборній, 22.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

“Тут не було як такого контейнерного майданчика, баки стояли просто неба, відтак мешканці будинку звернулися до нас з проханням впорядкувати це місце, – розповідає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький. – Днями підрядник уже розпочав роботи”.

Тепер замість старих сміттєвих баків тут змонтують контейнерний майданчик закритого типу, який передбачає накриття, огорожу та роздільний збір сміття. Контейнерні майданчики такого типу почали встановлювати в обласному центрі з 2019 року.

Такі майданчики мають низку переваг: чистота прилеглої території, можливість сортування відходів, зручність вивозу, мешканці можуть висипати сміття через спеціальне віконечко тощо.

“Цей формат добре зарекомендував себе раніше, завдяки ньому, забезпечується чистота прилеглої території, – каже очільник департаменту. – Накриття унеможливлює потрапляння опадів. Крім того, відходи не роздуваються вітром та не розносяться тваринами”.

Загалом, біля даного будинку планують встановити чотири контейнери для збору сміття, а також – додатково ящик для зберігання сипучих матеріалів, наприклад, піску чи солі, які знадобляться для посипки прибудинкової території під час ожеледі.

Після монтажу майданчика, підрядник має упорядкувати територію Роботи проводяться коштом міського бюджету. Всього цьогоріч в місті планується оновити три контейнерних майданчика.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook