У Вінниці провели туристичний промотур

Днями у Вінниці та області пройшов промоційний тур “Подорож за враженнями”. Участь у ньому взяли представники 12 провідних операторів внутрішнього туризму України. 

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Організаторами туру виступили департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради та департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації за підтримки Національної туристичної організації України та Асоціації в’їзних туроператорів України.

Промоційний тур є одним із перших спільних заходів, що випливають з меморандуму, підписаного з НТОУ у червні цього року. Вінниці як туристичному місту є що показати, чим привабити, здивувати та вразити гостей України наряду з іншими регіонами. Від туристичних операторів ми найперше очікували відгуків, а також конструктивних пропозицій щодо вдосконалення туристичного продукту, націленого на іноземців. На їхню думку, великим проривом для Вінниці стала поява цілої плеяди талановитих гідів і екскурсоводів, здатних провести насичену цікаву екскурсію містом іноземними мовами. Також важливим є розвиток гастрокультури Вінниці, адже в’їзні туристи ще більше цікавляться автентичною локальною кухнею,

– розповів директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені.

Під час проведення заходу учасниками було відвідано середмістя Вінниці, собор, декілька музеїв та різноманітні гастрозаклади. Крім того, для них організували екскурсію на двоповерховому автобусі. У області туроператом презентували локації Тульчина, Могилева-Подільського, Лядова та інші.

Повідомляється, що учасники залишились приємно вражені від різноманіття пропозицій та сервісу. Тепер вони займуться розробкою пакетних турів для подорожі нашим регіоном.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

320 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.