У Вінниці проведуть дезінфекцію криниць громадського користування

Жителі Вінницької громади активно користуються альтернативним водопостачанням, а саме – водою з криниць. Відтак колодязі громадського користування регулярно проходять технічне обслуговування та дезінфекцію води. Цим займаються фахівці департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Директор департаменту Юрій Семенюк розповідає, роботи з очистки води в усіх комунальних міських колодязях проводять двічі на рік – навесні та восени. За необхідності їх ремонтують протягом року – міняють кільця чи встановлюють новий дах, адже криниця обов’язково має бути закритою, щоб туди не потрапило нічого ззовні.

“Вінничани використовують воду з криниць регулярно. В нашому місті їх понад 600 – в основному вони розміщені в житлових дворах, щоб люди могли швидко набрати води і принести додому. Її використовують для приготування їжі та для інших побутових потреб, тому вода повинна бути придатною до вживання. Наразі в межах поточних видатків продовжуються роботи з ремонту криниць, в склад яких входить очистка та дезінфекція. Наші працівники протягом останнього часу вже опрацювали криниці по шести адресах. Починаючи з жовтня робота з дезінфекції охопить всі колодязі, які в нас на балансі”, – сказав Юрій Семенюк.

Відповідні роботи вже провели за такими адресами, як:

  • вул. Д. Майбороди, 9;
  • просп. Юності, 53;
  • вул. Келецька, 77;
  • вул. Пирогова, 151;
  • вул. Івана Дзюби, 21;
  • вул. Стельмаха, 49.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook