У Вінниці продовжують встановлювати обмежувачів швидкості біля закладів освіти

Вінниця продовжує впроваджувати безпекові заходи на дорогах міста, оскільки це відповідає пріоритетам та принципам Вінницької міської ради, а саме – безпеці. Особливо, коли це стосується безпеки дітей на дорогах. Так, біля 33-го ліцею уже з’явились сучасні обмежувачі руху – так звані берлінські подушки. Їх основною метою є врегулювання швидкості легкових автомобілів у місцях потенційної небезпеки наїзду на пішоходів.

«Посилюємо заходи безпеки на дорогах. Біля шкіл встановлюємо «берлінські подушки». Вони будуть «заспокоювати» швидкість автомобілів на потенційно небезпечних ділянках дороги. Особливо це важливо для шкіл і дитячих садків», – зазначає Сергій Моргунов.

У департаменті транспорту та міської мобільності ВМР зазначають, що першочергово ці засоби вмонтовують на дорогах поблизу закладів освіти. Також там додають, що такі конструкції буде встановлено ще на 8 ділянках.

«Це уже друга ділянка у нашому місті на якій фахівці КП «СМЕД ОДР» встановлюють ці обмежувачі руху. Першочергово їх монтуватимуть біля закладів освіти, оскільки безпека дітей на дорозі є одним з основних наших пріоритетів. Ці конструкції зручні тим, що не сповільнюють рух громадського транспорту чи автомобілів екстреної служби. Тобто, автомобіль швидкої допомоги або пожежної служби, поспішаючи на виклик, за рахунок своїх габаритів, просто пропустить “між колесами” цю конструкцію», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін.

Окрім того, він додає, що вони не доставлятимуть дискомфорту для руху велосипедистів, оскільки ті з легкістю можуть їх об’їхати.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook