У Вінниці поліцейські розшукали 14-річного хлопчика

Вранці 19 вересня неповнолітнього, який зник після занять у вінницькому ліцеї, знайшли в районі Вінницького водоканалу.

Як повідомили у поліції, рідні хлопця звернулися по допомогу до правоохоронців близько 2 години ночі. Сім’я хлопчика проживає у Вінницькому районі. Батьки пояснили, що виник конфлікт з сином через його надмірне користування телефоном, після чого він не повернувся з навчання додому.

– На пошуки дитини задіяли усі оперативні та розшукові можливості, орієнтували усі піші та мобільні екіпажі поліцейських підрозділів області. Пошукові роботи проводилися всю ніч, – розповіла начальниця відділу ювенальної превенції Людмила Кузнєцова. – Неповнолітнього поліцейські знайшли сьогодні вранці. Хлопчик пояснив, що всю ніч гуляв вулицями, бо не хотів повертатися додому.

За словами Людмили Кузнєцової, хлопчик добре вчиться, характеризується позитивно, виховується в благополучній родині. Тож ювенальні поліцейські наразі вивчають ситуацію, що склалася в сім’ї, спілкуються з підлітком, аби налагодити його стосунки з рідними та запобігти у подальшому таким його вчинкам.

У Відділі комунікації Головного управління Нацполіції Вінницької області повідомили, що цього року поліцейські розшукали 313 зниклих дітей.

Нагадаємо, немирівські поліцейські знайшли на автовокзалі 13-річну дівчину, яка пішла з дому.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1550 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.