У Вінниці почали випробовувати препарат українського походження у лікуванні коронавірусу

Головна інфекціоністка Вінницької області Лариса Мороз повідомила про те, що для лікування хворих на коронавірус лікарі почали використовувати експериментальний препарат. Про це вона розповіла в ефірі місцевого радіо «Місто над Бугом». Лікарський засіб, за словами головної інфекціоністки області, українського походження. Він вже гарно зарекомендував себе у лікуванні бактеріальної пневмонії. При коронавірусній інфекції покликаний зменшити негативний вплив на організм людини.

  • Дозвіл на використання препарату «Біовен», який виготовляє українська компанія ТОВ «Біофарма плазма», видало Міністерство охорони здоров’я. Цей препарат не новий, вінницькі лікарі його знають, бо застосовували раніше, – відзначила Лариса Мороз. – Для широкого розуміння – це імуноглобулін. Його широко використовують у лікуванні різних бактеріальних інфекцій: менінгіту, пневмонії тощо. У тих «ковідних» хворих, які його вже отримували, ми побачили досить гарний результат. Але це ще дуже маленька вибірка, щоб визначати його ефективність. Результати покаже час.
  • Нагадаємо, що на початку травня МОЗ дозволило проведення клінічних досліджень препарату у п’яти медичних установах: Київській міській клінічній лікарні №17, Київській міській клінічній лікарні №4, Білоцерківській міській лікарні №3, Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні та Одеській міській інфекційній лікарні. У Вінниці дослідження відбуваються за погодження із лікарями та обов’язково за згодою пацієнта.
  • “Біовен» виготовляють з плазми людини на основі донорських антитіл, використовують його при імунодефіциті та аутоімунних захворюваннях. Перші висновки про застовування препарату можна буде зробити через 2 місяці. Але зауважимо, що на сьогодні специфічного лікування від COVID-19 поки не існує. Усі повідомлення про ліки від коронавірусу є фейком і спробою нажитися на паніці.

  • Автор Олександра МАКОВЕЦЬКА

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2980 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.