У Вінниці почали доставляти гарячі обіди стареньким

У Вінниці працівники Територіального центру спільно із ІТ-компанією Playtika організували видачу гарячих обідів літнім людям. Раз на тиждень вінничани похилого віку отримуватимуть таку доставку. 20 березня уже роздали 350 гарячих обідів.

“Безкоштовні обіди отримуватимуть 1600 вінничан похилого віку”, – інформує департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

“До нас звернулися працівники IТ- компанії Playtika, які вирішили у такий непростий час допомогти людям похилого віку. Для запобігання поширення та виникнення коронавірусу працівники Територіального центру соціального обслуговування і колектив ІТ-компанії організували видачу гарячих благодійних обідів літнім людям. Обіди надаються вінничанам, які отримують соціальні послуги у нашому Територіальному центрі”, – розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

У компанії Playtika кажуть, що у непростий час для країни та міста вони не можуть стояти осторонь. Тому і прийняли рішення допомогти тим, хто найбільш цього потребує. Адже саме літні люди перебувають у зоні найбільшого ризику.

Нагадаємо, вінничан через гучномовці закликають залишатися вдома через короновірус.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook