У Вінниці оновили малюнки українського прапора та вишиванки на набережній

18 травня, представники відділу молодіжної політики ВМР, спільно з молодіжною радою та молоддю міста, оновили малюнки українського прапора та вишиванки на набережній Roshen.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

30 молодих та активних містян жовто-блакитними фарбами розмалювали прапор. Також оновили фарбу на зображенні візерунку вишиванки завдовжки майже 40 метрів.

Як розповіла начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак, то востаннє малюнок оновлювали три роки тому. «Цьогоріч вирішили не зволікати, закупили фарбу, валики, кісточки, рукавички, розчинник та почали таку кропітку, але цінну роботу на благо міста», – сказала вона.

Також Юлія додала, що сьогодні, як ніколи, потрібно показати усьому світу хто такі українці, і в чому наша ідентичність.

«Отож, тепер всі перехожі за чималу відстань будуть бачити яскравий орнамент вишиванки у центрі Вінниці», — зауважила очільниця відділу.

Зокрема, містяни, прогулюючись набережною, теж вирішили доєднатись до творчості, після чого дякували організаторам за таку ідею.

«Як тільки ми завершили малюнок, перехожі одразу почали використовувати її як фотозону, і знаєте – це найкращий результат нашої праці», – підсумувала Юлія Мончак.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook