Повертається Конкурс “Бюджет громадських ініціатив”: оголошено дати прийому проєктів від вінничан

Влітку стартує новий сезон подання проєктів мешканцями на конкурс «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» для їх реалізації у 2024 році. Таке рішення схвалили 18 травня на засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради.

А саме: подати свої проєкти вінничани цьогоріч зможуть із 1 до 30 червня, протягом липня Експертна група здійснюватиме їх аналіз та оцінку, термін голосування за проєкти – з 15 вересня по 15 жовтня 2023 року.

Наразі також визначено склад Координаційної ради та Експертної групи конкурсу. Нагадаємо, у Вінниці він проходить із 2016 року. Даний конкурс є інструментом прямої демократії, за допомогою якого жителі громади беруть участь у прийнятті спільних рішень, зокрема реалізації проєктів.

Окрім того, з метою активізації й згуртування жителів для подальшого розвитку ВМТГ та залучення громадськості до розподілу бюджетних коштів, сьогодні учасники засідання виконавчого комітету погодили збільшити загальний обсяг бюджету конкурсу на реалізацію проєктів-переможців з 10 до 20 мільйонів гривень. Відповідний проєкт рішення буде винесено на розгляд депутатів на найближчій сесії.

Зазначимо, за роки впровадження конкурсу у Вінниці вже втілено у життя 78 проєктів, іще 12 реалізують цього року.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook