У Вінниці оголосили конкурс на посади директорів чотирьох ЦПМСД

У Вінниці оголосили конкурс на посади директорів чотирьох Центрів первинної медико-санітарної допомоги – №1, 2, 4, 5. Відповідне повідомлення 2 січня розмістили на сайті Вінницької міської ради.

«Оголошуються конкурси на зайняття посад директорів комунальних некомерційних підприємств: «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Вінниці», «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Вінниці», «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 м. Вінниці», «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 м. Вінниці», – значиться в Повідомленні. – Термін подачі документів для участі у конкурсі: з 03.01.2020 року по 31.01.2020 року»

До участі у конкурсі допускаються громадяни, які мають:

– вищу освіту ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я». 

– не менше 3-х років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатись за номером телефону: (0432) 59-52-25 або за  посиланням: https://www.vmr.gov.ua/Branches/Lists/VacancyHealth/News.aspx

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2091 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.