У Вінниці на прибудинкових територіях міняють старі водопровідні та каналізаційні труби

У рамках роботи із комплексного капітального ремонту прибудинкових територій, комунальники продовжують здійснювати заміну мережі каналізації та водопостачання. 

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Сергій Моргунов зазначив, що після заміни мереж розпочнуться роботи із ремонту прибудинкових територій.

«В плані на цей рік 12 об’єктів, у трьох дворах роботи вже завершили. Інші планують доробити протягом червня-липня. Після заміни труби відновимо прибудинкові території», – написав Сергій Моргунов.

На цих ділянках старі зношені труби замінюють на нові – полімерні. Вони мають довший термін експлуатації, що дозволяє значно покращити послуги з водопостачання та каналізування

Перелік адрес, на яких наразі тривають роботи:

  • Келецька, 60;
  • Юності, 63;
  • Політехнічна 6, 8, 10.

Варто зазначити, що вінничани позитивно оцінюють якісь облаштування дворів та прибудинкових територій у місті. Про це свідчать останні результати Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine. Відповідно до них Вінниця входить у список лідерів серед українських міст за якістю облаштування дворів та прибудинкових територій багатоповерхових будинків. За цим же дослідженням Вінниця сім разів поспіль визнана найкомфортнішим містом для життя серед обласних центрів та найбільших міст України.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook