У Вінниці на аукціон виставили земельну ділянку

Пропозиція з продажу земельної ділянки з’явилася на електронній торговій платформі «Прозоро. Продажі». Департамент земельних ресурсів Вінницької міської ради є замовником аукціону. Йдеться про ділянку на вулиці Академіка Янгеля (без номера) загальною площею понад 1,03 га. Початкова вартість, визначена експертною грошовою оцінкою, складає майже 7 млн грн. Торги заплановані на 19 липня.

Про це інформує Містопосилаючись на Вінницьку міську раду.

Як повідомив директор департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради Сергій Кушнірчук, виставлена на аукціон вільна площа, має промислове призначення.

«Відповідно до Генплану Вінниці, майбутній власник може використати її для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, – зазначив посадовець. – Місто завжди працює над розвитком промислового потенціалу громади, її інвестиційної привабливості. А в умовах війни – це ще й питання нашої стійкості, більших можливостей для допомоги фронту».

Детальна інформація про умови продажу земельної ділянки, а також долучені документи та матеріали на лот (документація), розміщено в електронній торговій системі на офіційному майданчику «Е-Тендер» за посиланням.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook