22 грудня – перші вибори в трьох ОТГ на Вінниччині

Проведення соціологічного опитування 25 жовтня у Вінниці ініціювала всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців Украї́ни». Його результати оголосять після закриття виборчих дільниць. 

Як розповів «Місту над Бугом» представник Комітету виборців України у Вінниці  Владислав Телень, для проведення екзит-полу щодо підсумків виборів, у Вінниці залучають ГО «СоцІнфо». Біля трьох дільниць кожного з шести територіально-виборчих округів нашого міста працюватимуть по два інтерв’юери, які матимуть відповідні бейджі.

“25 жовтня на замовлення  всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців Украї́ни» у Вінниці проведуть екзит-пол. Відповідно до чинного законодавства, в місті створено шість територіально-виборчих округів. Будемо проводити опитування біля трьох дільниць кожного округу. Для проведення екзит-полу залучаємо ГО «СоцІнфо», з якими ми співпрацюємо багато років. Напередодні ми повідомимо керівництво дільничих виборчих комісій, біля яких працюватимуть інтерв’юери. Поінформуємо про проведення екзит-полу та надамо відповідні документи. На кожній дільниці працюватиме по два інтерв’юери, які матимуть бейджі КВУ”,- зазначив Владислав Телень.  

Проводитимуть опитування на виході з виборчих дільниць, методом особистого інтерв’ю (face-to-face), враховуючи всі карантинні вимоги. А результати екзит-полу планують оголосити вже о 21 годині 25 жовтня під час брифінгу у Вінницькому пресклубі.

 “Екзитпол присвячений підсумкам виборів. І вже 25 жовтня після закінчення голосування і закриття виборчих дільниць, ми оголосимо його підсумки”, – додав представник Комітету виборців України у Вінниці.

Нагадаємо, чому вибори-2020 такі важливі? Завершуємо процес децентралізації.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2110 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.