У Вінниці інформували про протидію торгівлю людьми

30 липня працівники та волонтери Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роздали 4000 інформаційних буклетів з інформацією про протидію торгівлі людьми.  Буклети роздавали на найбільш людних міських локаціях, інформують у пресслужбі Вінницької міськради.

«Цю акцію організували департамент соціальної політики спільно з Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також департаменти адміністративних  послуг і соціальної та молодіжної політики ОДА, Головне управління Національної поліції у Вінницькій області», – йдеться у повідомленні.

Щороку  30 липня  відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми. Торгівля людьми є проблемою для більшості країн світу. 

Міністерством соціальної політики України з 2012 року встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 978 громадянам  (969 – громадяни України, 9 – іноземці), з яких 368 особи – жінки, 519 – чоловіки, 88 дітей (32 хлопчиків та 56 дівчаток).

Нагадаємо, поліція розшукує безвісти зниклого Віктора Мухіна.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

290 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.