У Вінниці готують петицію Президенту з проханням не відміняти шкільні випускні

Вінницька дизайн-студія JOANNA SPOSA оголосила про те, що готує звернення до Президента України Володимира Зеленського з проханням, попри карантинні заходи, не відміняти цього року шкільні випускні.

Саму електронну петицію вінничани обіцяють офіційно подати за кілька днів, але її текст вже оприлюднено.

“Шановний пане Президенте! Кожний з нас навчався, навчається чи буде навчатися у школі. І кожний колись стає випускником.

Це те незабутнє свято, яке переносить нас з дитячого життя у доросле. Це той урочистий момент, коли випускник отримує свій перший серйозний документ про середню освіту. Це та чудова мить, коли сльози радості блищать на очах дітей, батьків та вчителів.

Цей 2020 рік вніс суттєві корективи у наше повсякденне життя. І нам всім доводиться змінювати наші звички, традиції, свята. Але кожна людина все життя пам’ятає свій випускний вечір, святкову ніч і схід сонця.

Небезпечний вірус, звичайно, не дозволить провести це свято традиційно. Адже безпека і людське життя – понад усе! Але не варто повністю позбавляти випускників їхнього останнього дитячого свята. Можливо, є якісь варіанти, які б дозволили відтермінувати свято, чи провести його за малої кількості людей, але повністю не відміняти його…”

Не мовчіть, якщо вам накипіло, закликають ініціатори звернення. І багато хто з вінничан вже висловив у соціальних мережах свої міркування з цього приводу:

  • “Нехай навіть цей випуск відбудеться набагато пізніше, може в середині серпня навіть, але хай відбудеться. В мене цього року закінчує школу донька і я дуже розчарована, що так склалося”, – пиша Надія Бойко.
  • “У мене теж, донька випускниця і ми дуже б хотіли, щоб випускний бал відбувся. Діти дуже засмучені та розчаровані”, – додає Наталя Чорна.
  • “Всі події та заходи перенесли на інші дати, крім останніх дзвоників та випускних, розумне рішення міністерства освіти, от тільки як випускникам та батькам це рішення “гріє” душу”, – висловлюється Наталія Франчук.
  • “Я так мріяла про випуск, марила ним, а зараз сиджу і думаю якби це не заплакати”, – читаємо допис випускниці Даші Іванової.

Нагадаємо, вінницькі школярі можуть відсвяткувати випускний з Леді Гага, Бараком Обамою та групою BTS.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4.1K0 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.