Через знос та несправність обладнання у місті тимчасово поставили на паузу процеси оформлення, видачі та перевипуску Муніципальних карток вінничанина. Наразі фахівці працюють над розв’язанням проблеми, а сервісні центри продовжують приймати картки лише на ремонт. Мешканців просять із розумінням поставитися до ситуації.
Про це повідомляють у чаті підтримки Муніципальної картки вінничанина, пише Місто.
“Причина в зносі обладнання, модернізацію якого ми відкладаємо через обмеження, пов’язані з війною. Але техніка не розуміє «ще трошки почекати»”, – повідомили в дописі.
Продовжують прийом карток на ремонт і додають, що фахівці працюють над рішенням проблеми.
читайте також
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

