У Вінниці біля багатоповерхівок встановили пандуси

Маломобільним мешканцям ще двох вінницьких багатоповерхівок буде простіше потрапити до власних помешкань завдяки тому, що біля під’їздів їх будинків встановили пандуси. Зокрема, такі з’явилися біля багатоквартирних будинків за адресами: вул. Гетьмана Мазепи, 8-А (1 під’їзд) та вул. Стельмаха, 47 (1 під’їзд).

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Ці конструкції мають допомогти людям з інвалідністю та батькам з дитячими візочками потрапити до під’їздів своїх будинків чи спуститися з них.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький, загалом, з початку року, в житловому секторі міста встановили шість пандусів. Раніше вони уже з’явилися біля будинків по вул. Стрілецькій, 48-А, вул. Генерала Григоренка, 67, вул. Довженка, 40 та вул. М. Амосова, 9 (5 під’їзд). Усі роботи виконуються на підставі звернень мешканців.

“На сьогодні до нас надходять звернення від людей з інвалідністю. Усі пандуси обладнані поручнями, мають пологий спуск та призначені як для користування людей з інвалідністю, так і батьків з дитячими візочками. Крім того, питання облаштування спеціальних спусків набуває додаткової актуальності, адже з війни з тими чи іншими пораненнями повертаються військові”, – зазначає Віталій Місецький.

Наразі, в житловому секторі міста планують встановити пандуси ще в кількох будинках, зокрема, за адресами: вул. М. Амосова, 21 (1 під’їзд), вул. М. Литвиненко – Вольгемут, 42 (4 та 5 під’їзди), вул. Верхарна, 70 (2 під’їзд).

Якщо мешканці будинку бажають, щоб біля їхнього під’їзду з’явився пандус, вони мають звернутися до департаменту житлового господарства. Рішення про облаштування такої конструкції прийматимуть на підставі того, чи проживають в будинку маломобільні групи населення, а також виходячи з технічної та фінансової можливості.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook