У Вінниці 20 пунктів незламності отримали фінансове підсилення

Конкурс грантів «Підсилення пунктів незламності» добігає свого завершення. За результатами проєкту фіналістами стали 20 пунктів незламності. Кожен з них отримав підсилення від Фонду громади «Подільська громада» у розмірі 20 тисяч гривень за умови співфінансування, яке складало не менше двох тисяч гривень. Крім того, сьогодні, 1 березня, Фонд презентував усім фіналістам бокси з речами першої необхідності. У кожному зібрано: два фільтри-подовжувачі мережеві, вологі та сухі серветки, чай (різний), печиво, харчові контейнери, ігри настільні, олівці, ручки та розмальовки.

Як каже голова правління Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова, до участі в конкурсі були запрошені представники/ці ДСНС, закладів освіти, культури і спорту, центрів підліткових клубів, торговельних центрів, на базі яких були розгорнуті острівці тепла й безпеки. Загалом надійшло понад 30 заявок від юридичних неприбуткових організацій, які відповідають за роботу пунктів Незламності. 20-ть з них отримали фінансову підтримку і вже прозвітували про виконані роботи.

«Перелік витрат визначали самі учасники/ці, тобто вони прописували, що саме варто додати чи змінити на підпорядкованих їм локаціям. Це були різні потреби: одні потребували стільців, другі – чайника і посуду, треті – прагнули облаштувати пеленальний столик, бо найчастішими відвідувачками їхнього пункту були мами з маленькими дітьми, – відзначає Олена Данілова. – Учасники конкурсу подавали нам перелік потреб, Фонд здійснював оплату витрат відповідно до рахунків від постачальників з подальшою передачею придбаного за актом приймання-передавання. У якості приємного бонусу кожен пункт-переможець отримав бокс з речами першої необхідності, які ми сьогодні розвезли по 20-ти локаціях».

Як говорить директор VinSmart Центру Дмитро Мира, така підтримка дуже важлива. Завдяки конкурсу грантів, вдалося поліпшити умови у пунктах незламності, зокрема придбати термоси, термопоти, мікрохвильові печі, створити запаси води та продуктів.

«У період відсутності електроенергії до пунктів незламності, які діють на базі наших закладів, зверталося чимало людей. Хтось приходив підзарядити телефон, чи просто зігрітися, було багато матерів із маленькими дітками, які мали елементарну потребу змінити підгузки дитині у теплому місці, – згадує Дмитро Мира. – Вдячні Фонду громади «Подільська громада за своєчасну і необхідну підтримку. Маємо надію, що ситуація буде поліпшуватися, та, як показує досвід, краще бути підготовленими до усіх можливих ситуацій».

Нагадаємо, конкурс грантів «Підсилення пунктів незламності» реалізується Фондом громади «Подільська громада» за фінансової підтримки GFCF – «The Global Fund for Community Foundations».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook