У Подільському зоопарку народилися дитинчата леопардів

У Подільському зоопарку поповнення. Пара леопардів, яких навесні 2024 року евакуювали з Донеччини, вперше дала потомство. У чорного леопарда Принца та плямистої леопардеси Принцеси народилися дитинчата.

Про це повідомляє Вінницька обласна рада, пише Місто.

Як розповіли у зоопарку, малюки з’явилися на світ сліпими, глухими та безпомічними, тому потребували постійного догляду матері. Наразі вони вже бачать, реагують на звуки та дедалі частіше виходять разом із мамою до відкритого вольєра у сонячні дні.

Заради безпеки потомства батько-леопард тимчасово перебуває в окремому вольєрі. Возз’єднати родину планують восени.

“Новонароджені тварини та їхня матір почуваються добре. Самка отримує належне харчування. Для нашого зоопарку відтворення у родині цих червонокнижних тварин – визначна подія. Леопарди перебувають під постійним наглядом працівників”, — зазначив директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик.

Читайте також: З міських вулиць Вінниці прибирають занедбані автомобілі

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook