У Муніципальному притулку для тварин наразі 77 собак, серед них вінничани можуть знайти собі вірного друга

Чотирилапі, переважно без породи, але від того зовсім не гірші, чекають на своїх господарів. Більше 70 собак перебувають у Муніципальному притулку для тварин. Звичайно, тут за ними доглядають, годують, за потреби проводять операції та лікування. Проте, кожна з них чекає на свого господаря.

Як розповів начальник Вінницького муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський, більшість тварин у притулку – евакуйовані із територій де ведуться бойові дії, зокрема із Харківської, Миколаївської області.

«Щодня співробітники притулку надають усю необхідну для тварин підтримку та захист. Кількість собак на сьогодні – 77, але цифра постійно змінюється, адже тварин забирають додому, – каже Леонід Зелінський. Фінансується притулок з міського бюджету, окрім того, ми співпрацюємо з міжнародною організацією «Чотири лапи», різними волонтерськими організаціями, іноді отримуємо допомогу від небайдужих вінничан, а саме корм, ліки, вакцини».

Також начальник Муніципального притулку розповів, що заклад отримує вдосталь корму, тому їжею для тварин діляться з чотирилапими переселенців, також із вінничанами, які невзмозі в даний момент купити корм для своїх улюбленців.

«За останній час кількість адопцій (коли тварин беруть господарі) знизилась, максимально – це 10 тварин на місяць. Тому ми запрошуємо усіх долучитись до доброї справи та забрати їх до себе додому. Частина собак, які були евакуйовані – це тварини, що жили на подвір’ях приватних будинків, тому вони дуже хороші охоронці», – розповів начальник Муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський.

Вінничани, які бажають знайти собі вірного друга, можуть звернутись до притулку. Він розташований на вул. Гонти 26Е. Телефони: 0673838377 та 0673834009 Фейсбук сторінка: www.facebook.com/vinmsfa

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook