У Молдові на місці падіння уламків “шахеда” знайшли 50 кілограмів вибухівки

У Молдові в районі молдовсько-українського кордону під час обстеження місця падіння уламків бойового безпілотника Shahed у Вулканештському районі сапери виявили бойову частину дрона, що містить близько 50 кг вибухової речовини.

Про це повідомив генінспектор поліції Молдови, передає NewsMaker.

Співробітники вибухотехнічного відділу МВС Молдови знешкодили та зібрали всі уламки безпілотника.

Найближчим часом сапери в умовах безпеки детонують виявлений заряд вибухівки, зазначили у поліції.

Там наголосили, що з моменту виявлення уламків і до завершення розслідування весь периметр падіння дрона оточили, забезпечивши безпеку та недоступність до небезпечного об’єкта.

У Молдові 11 лютого в районі молдавсько-українського кордону, неподалік села Етулія Вулканештського району, Прикордонна поліція виявила фрагменти безпілотного літального апарату типу Shahed. Як повідомили молдавські прикордонники, район, де знайшли уламки бойового безпілотника, оточили.

Як повідомили в Прикордонній поліції, посилаючись на українську владу, атака безпілотника відбулася в ніч з 9 на 10 лютого в Ізмаїльському районі України, недалеко від кордону з Молдовою.

“Є підозра, що виявлені уламки дрона — це один із безпілотників, збитих українською зенітною установкою”, — зазначили у прикордонній поліції Молдови.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook