У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби

Нещодавно у місті-партнері Вінниці німецькому місті Мюнстері учні з восьми шкіл влаштували велопарад до міської ратуші. Їхні велосипеди були прикрашені європейськими прапорами, повітряними кулями та символами миру. Ця подія, яка відбулася в рамках святкування Дня Європи, мала на меті підкреслити значення солідарності та дружби в сучасному світі.

Про це інформує Містопосилаючись на Вінницьку міську раду.

У велосипедних кошиках учасники акції везли власноруч виготовлені вітальні листівки з побажаннями миру для всіх міст-побратимів Мюнстера. Кожна – німецькою та мовою країни, якій адресується.

Деякі з листівок зачитали у Залі миру, де школярів привітала бургомістерка Мюнстера Ангела Штьолер. У своїй промові вона закликала школярів, які вперше братимуть участь у виборах, використати своє право голосу для зміцнення демократії в Європі.

Для довідки:

«Вершники миру 2024» – це кампанія, організована з ініціативи європейських шкіл Мюнстера. Це важливий знак взаємодії, солідарності та дружби, особливо в наші неспокійні часи. Водночас цей проєкт слугує нагадуванням про майбутні вибори до Європейського парламенту.

Сам вершник миру, якого можна побачити на листівка, є символом Вестфальського миру, який підписали у 1648 році, що також поставило крапку у Тридцятирічній війні.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook