У міськраді затвердили нову вартість проїзду у громадському транспорті

Виконком Вінницької міської ради вчора, 15 липня, завтердив нову вартість проїзду у громадському транспорті. Рішення було прийнято внаслідок звернення Вінницької транспортної компанії, яка подала свої розрахунки.

Про це повідомляє “Місто над Бугом”.

Ті розрахунки, які подала Транспортна компанія, відповідно до фактичних витрат, які були здійснені у 2020 році,показали, що нормативно-плановий тариф мав би складати 15 грн для електротранспорту та 18 – для автобусів. Однак Департамент економіки, враховуючи низьку платоспроможність населення, кризові тенденції в економіці, прийняв рішення запропонувати виконкому соціально зважений тариф у 8 грн на електротранспорт і на автобусний транспорт. Ми хотіли врахувати інтереси як Транспортної компанії, так і жителів міста,

– розповів директор міського департаменту економіки та інвестицій Максим Мартьянов.

Також рішенням виконкому міської ради затверджено нову вартість місячного електронного проїзного квитка для проїзду у вінницькому електротранспорті з першого серпня. Для дорослих він коштуватиме 510 гривень, для студентів – 250, для школярів – 150 гривень. Безлімітний електронний проїзний квиток можна буде придбати за 750 гривень.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook