У Вінницькій області станом на 29 червня - 1846 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В одного з працівників Вінницького міського суду Вінницької області підтверджено діагноз COVID-19. Працівників які безпосередньо контактували з хворим відправлено на самоізоляцію, з їх наступним тестуванням на COVID-19. Про це повідомляє прес-служба Вінницького міського суду Вінницької області.

Наразі керівництвом вирішується питання щодо проведення дезінфікуючих та профілактичних заходів у суді.

Вінницький міський суд у Вінницької області продовжує працювати в штатному режимі задля забезпечення кожному доступу до правосуддя.

“З метою убезпечення відвідувачів та працівників суду від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції, просимо утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов’язкової присутності, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень. Просимо поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонуємо Вам скористатись можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду через поштову скриньку розміщену у фойє суду, сервіси «Електронного суду», за допомогою поштового зв’язку, електронної пошти inbox@vnm.vn.court.gov.ua тощо”, – повідомляють у відомстві.

Також у міському суді нагадують, що вінничани можуть отримати інформацію про рух справи за телефоном Довідкового бюро – (0432)67-36-21.

Нагадаємо, У Вінниці станом на 22 вересня зафіксовано 2758 випадків COVID-19

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4250 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.