У Десні завершують весняне прибирання

Весняне прибирання завершується на території селища Десна.  Жителі громади зробили весняну обрізку дерев, привели до ладу місця загального користування, території вздовж доріг та присадибні ділянки.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

“Таке прибирання ми робимо не вперше і тішить те, що з кожним роком ми отримуємо все кращий результат і територія селища виглядає більш доглянутою, – зазначає староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач. – Роботи розпочались з початком березня. Прибирали територію біля місцевого підприємства, пройшло кілька толок на ділянці біля церкви. Жителі округу також навели лад на своїх земельних ділянках: в тому числі біля гаражів та господарських будівель. Також люди проводили санітарну обрізку дерев. Щоб не спалювати обрізані гілки, вирішили їх подрібнити. За моїм замовленням, як старости округу, щепоріз для цього надало комунальне підприємство “Вінницязеленбуд”.

Коли погода буде більш сприятлива, за словами старости, також планується прибирання території лісосмуги.

“Крім того, перед Великоднем, в нас буде підсумковий етап: хочемо ще раз оглянути територію округу, щоб виявити на що ще потрібно звернути увагу”, – зазначає Галина Обливач.

Десна

Після завершення прибирання в окрузі планується подальший благоустрій території, зокрема висадка квітів та кущів.

Десна

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook