У 2023 році у Вінницькій МТГ реалізують 10 проєктів, затверджених Бюджетом громадських ініціатив

У Вінниці триває робота над покращенням благоустрою міста, а також над створенням освітніх майданчиків для містян. Цьогоріч у громаді планують реалізувати одразу 10 відповідних проєктів, затверджених Бюджетом громадських ініціатив.

За словами заступника Вінницького міського голови Андрія Очеретного, ці проєкти спрямовані не лише на розвиток комфорту у місті, а й на приєднаних територіях. Таким чином маємо 5 проєктів, які покращать благоустрій в районі Тяжилова, села Щіток, Стадниці тощо. Крім того, два проєкти охоплять такі сфери, як медицина та культура, і ще три стосуються безпосередньо освіти.

“Нагадаю, минулого року конкурс проєктів БГІ був призупинений і всі видатки перенесли на 2023 рік. Причиною тому стали певні обмеження в частині фінансування, які наклала Постанова КМУ №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, – каже Андрій Очеретний. – Але попри складнощі нам все одно вдалося реалізувати дещо з запланованого. Маю на увазі модернізацію дитячого майданчика в районі Сабарова у 2022 році. Зараз ця рекреаційна зона дуже популярна серед місцевих мешканців, тож маємо надію на те, що десять запланованих проєктів на цей рік теж принесуть користь та радість вінничанам”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook