Творчий захід у Вінницькому терцентрі з нагоди Дня гумору

Першого квітня у Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся творчий захід з нагоди Дня гумору. У програмі виступили підопічні факультету української мови та вокально-музичного гуртка, які презентували свої пісні, гуморески та дотепні сценки. Зал був наповнений гостями та іншими відвідувачами закладу.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Підопічні закладу готувалися до виступів декілька тижнів, вчили гуморески, розучували народні пісні під акомпанемент баяна. Дехто навіть представив авторські жартівливі твори.

«Добрий гумор завжди підтримує, навіть у скрутні часи. Сміх від душі навіть лікує. Тому ми вирішили влаштувати такий захід, щоб порадувати підопічних та гостей. Наш Терцентр дуже багато робить для військових. Наприклад, ми постійно плетемо сітки в актовому залі закладу. Тому після репетицій і подеколи навіть під час, підопічні долучалися до сіткоплетіння», – зазначає завідувачка відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Ганна Ковбенко.

Пані Марія – одна з тих, хто долучився до Дня гумору. Вона – хористка ансамблю Терцентру.

«Гумор відволікає від страшного. У мене, наприклад, син на фронті. Якщо він буде знати, що я дуже страждаю, то йому буде ще складніше. А він має бути спокійним та врівноваженим, бо служить сапером. Коли син телефонує, то одразу відчуває, який у мене настрій. Тому я намагаюся завжди бути веселою, наскільки це можливо», – говорить пані Марія.

Про те, як це переживати за рідних, які захищають Україну, знає й інша відвідувачка Терцентру – теж Марія. Сьогодні жінка представила на загал гумореску Леоніда Куцого «Даремна тривога».

«З гумором все сприймається легше. І хоч на хвилину він дозволяє забути про життєві тривоги», – ділиться Марія.

Нагадаємо, щоб записатися до Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування, телефонуйте за номером 67-05-90 або за адресою вул. Соборна, 50.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook