Творчі заняття з елементами пісочної анімації відбуваються в реабілітаційному центрі “Гармонія” у Вінниці

Щовівторка в реабілітаційному центрі “Гармонія” імені Раїси Панасюк у Вінниці проводяться творчі заняття під назвою “Магія піску”. Вихователька Тетяна Тетер веде ці заняття, спрямовані на розвиток дітей та підлітків з інвалідністю за допомогою елементів пісочної анімації. Під час занять учасники вільно виражають свою фантазію та творчість, використовуючи кінетичний та морський пісок.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«”Магія піску” – це особлива форма реабілітації за допомогою піску. Такі заняття розвивають моторику, увагу, творчі здібності. Крім того, дарують позитивні емоції. Коли діти торкаються піску – це приємно, а тактильні відчуття покращують настрій, дарують релакс. Це чудово впливає на настрій та загальний стан самопочуття», – зазначає Тетяна Тетер.

На заняттях «Магія піску» використовують два типи піску – кінетичний та морський. У центрі реабілітації «Гармонія» є змога розмістити діток за спеціальним столом з пісочної анімації, також є декілька наборів для творчості за допомогою кінетичного піску. Заняття проходять у невеликих групах, щоб була змога охопити увагою кожного індивідуально.

Завдання вихователя на таких заняттях – направити дитину, допомогти їй опанувати цей вид творчості.

«Є дітки, які не мають змогу самі малювати через сильну спастику рук. Тому ми беремо ручку дитини і разом з нею малюємо, втілюємо образи з піску», – розповідає Тетяна Тетер.

Тетяна Тетер обирає тему для кожного заняття. Дітки уже малювали космічні образи. А тема вівторка 30 січня – «Подорож морськими хвилями». Підопічні створювали восьминогів, риб, кальмарів, медузи та мушлі – і все за допомогою піску.

Наприклад, 10-річна Даша та 12-річна Надійка створювали підводний світ, обговорювали малюнки та опановували мистецтво пісочної анімації. А 14-річна Настя та 16-річний Максим за допомогою кінетичного піску та різних трафаретів ліпили диковинних морських звірів. Згодом дітки помінялися заняттями, щоб кожний зміг спробувати працювати з обома видами піску.

Як зізнається 16-річний Максим Філатов, творчість – його хобі. Хлопець мріє стати мультиплікатором. Розповідає, що заняття «Магія піску» дарують йому радість та спокій.

Заняття «Магія піску» проходять щовівторка для клієнтів центру реабілітації “Гармонія” ім. Раїси Панасюк за адресою: м. Вінниця, вул. В. Винниченка, 5. Зателефонувати у заклад можна за номером (0432) 507-504.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook