Технічний університет оштрафували за засмічену територію

Інспектори Муніципальної варти завітали до Вінницького Національного Технічного Університету та були вражені жахливим станом благоустрою на його території. Про це вони написали на власній офіційнійній сторінці у Фейсбук.

“Поблизу стадіону «Олімп», їдальні та корпусу університету настільки не прибрано, що складається враження, що це зовсім не навчальний заклад. Також, у жахливому, занедбаному стані, виявилась земельна ділянка, яка знаходиться по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, 7 і відноситься до цього ж ВУЗу. На превеликий жаль, тут інспектори не знайшли лише чистоти та порядку, адже територія всюди покрита густим прошарком опалого листя та гілля, різноманітним побутовим та випадковим сміттям, навколо сухий бур’ян та хащі чагарників”, – йдеться у повідомленні.

За таку бездіяльність начальник господарського відділу ВНТУ, як відповідальна особа, яка має організаційно-розпорядчі повноваження і який не вжив заходів з прибирання зазначених територій, отримав одразу два протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Нагадаємо, оштрафували підприємця та водія, які смітили у Вінниці

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook