Технічні приміщення продадуть через PROZORRO

Департамент комунального майна міської ради сформував документи на 29 об’єктів, які починаючи з червня будуть розміщені в системі електронних аукціонів «ProZorro.Продажі» для подальшої приватизації. 

  • На останній сесії міської ради 22 травня було запропоновано продаж комунального майна, яке роками не використовується. Згідно з законодавством, об’єкти будуть пропонуватись до приватизації шляхом проведення відкритого аукціону через електронний майданчик «ZAKUPKI.PROM.UA», який є сертифікованим учасником загальнодержавної системи «ProZorro.Продажі», – розповідає директор департаменту комунального майна Вінницької міської ради Ігор Шутак. – Це різні об’єкти комунальної власності громади – нежитлові приміщення, якими колись розпоряджались ЖЕКи, цокольні поверхи або вбудовані чи окремі будівлі виробничого призначення, що використовувались під господарські потреби або, наприклад, під котельні. Серед них немає жодного об’єкта, яким би користувались мешканці для своїх потреб – зберігали велосипеди, закрутки чи картоплю.
  • Як один з прикладів Ігор Шутак наводить підвальне приміщення за адресою вул.Академіка Янгеля,50. Тут розташований гуртожиток, в якому під час проектування будівлі в підвалі запроектували котельню. Згодом будинок підключили до централізованого постачання, а необхідність у котельні відпала. Усе обладнання демонтували, а той підвал стояв пустим. Кілька років тому його взяли в оренду, але з часом орендарі відмовилися від його подальшого використання. І зараз це приміщення вже руйнується.
  • Вже у червні ми почнемо розміщувати ці лоти через систему «ProZorro.Продажі». В аукціоні зможуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. У них має бути відкритий рахунок в банку, через який здійснюватиметься проплата за майно. Всі гроші від продажу підуть до бюджету вінницької громади, – каже Ігор Шутак. 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

280 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.