Старостат Вінницько-Хутірського округу підписав Меморандум про співпрацю з місцевим виробником

Старостат Вінницько-Хутірського округу та Фабрика смаку “Сонях”, яка спеціалізується на виробництві продуктів з використанням соняшникового насіння, уклали Меморандум про співпрацю з метою впровадження екологічних ініціатив та створення нових робочих місць. Угода передбачає, що підприємство вживатиме заходів щодо зменшення впливу на навколишнє середовище, а старостат надаватиме йому підтримку у цьому процесі. Крім того, угодою передбачено співпрацю у сфері зайнятості, що сприятиме створенню нових робочих місць.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Я впевнений, що підписаний меморандум принесе справді хороші результати для нашого округу: це нові робочі місця, а для бізнесу – спосіб показати свою екосвідомість. Адже запит на зелений курс та відновлювальні джерела енергії сьогодні як ніколи на часі, – зазначає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко. – Торік ми спільно з цим виробником, який вводить свої нові потужності на території округу, напрацювали низку покращень в напрямі екології, які реалізуються уже сьогодні».

Наразі, за словами старости, фабрика змонтувала додаткову висоту промислового димаря та переглянула процес фільтрації вихідних газів. Контролюють на підприємстві й рівень шуму, шляхом обмеження годин робіт, котрі спричиняють небажані гучні звуки, та встановленням барʼєрної конструкції для зменшення шуму генераторів. На цей час фабрика працює над облаштуванням сучасної системи очищення газів шляхом додаткової гідрофільтрації.

Як зазначає Владислав Кривешко, плідна співпраця з підприємствами, які розміщені на території округу, – напрям роботи, який щорічно приносить результати на користь мешканцям: від зміцнення нашої стійкості шляхом створення нових робочих місць до турботи про безпеку дітей та дорослих в оновлених укриттях.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook