Спортивний захід для військовослужбовців на реабілітації відбувся у Вінниці

Спортивний захід, спрямований на підтримку та відновлення сил військовослужбовців, які перебувають на реабілітації, відбувся сьогодні, 8 лютого, на базі одного зі спорткомплексів у Вінниці. Змагання були організовані комітетом по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Участь у спортивній події взяли 25 військовослужбовців. Захід відбувся на одній спільній локації, поділеній на різні майданчики, адаптовані для маломобільних людей. Спортивний захід охопив широкий спектр змагань, серед яких були дартс, теніс, шахи, шашки та баскетбол. Військовослужбовці брали участь як в індивідуальних, так і в командних змаганнях, створюючи конкурентну та одночасно дружню атмосферу.

За словами голови комітету по фізичній культурі та спорту Сергія Краєвського, муніципалітет Вінниці продовжує приділяти увагу реабілітації воїнів. «Ми дякуємо Захисникам та Захисницям за оборону, – каже Сергій Краєвський. – Раді що можемо організовувати такі спортивні заходи для військовослужбовців. Сьогодні в межах дружніх змагань для наших Захисників облаштували різнопланові майданчики, аби кожен обрав той вид спорту, який йому до душі».

Захід позитивно сприйняли військові, що перебувають на реабілітації. Організатори сподіваються, що такі спортивні зустрічі стануть регулярними та нададуть військовим можливість поспілкуватись та перезавантажитись.

Своїми враженнями від дружніх змагань поділився Захисник України Армен. Чоловік з 24 лютого 2022 року пішов добровольцем у ЗСУ. Спочатку обороняв Київщину, згодом був у гарячих точках інших областей. Своє поранення отримав на Запоріжжі.

«На мою думку, такі спортивні заходи корисні, особливо в такий непростий для українців час. Тут є побратими з якими можна поділитись думками та зіграти у спортивні ігри, попри отримані травми», – підсумував оборонець.

На завершення дружніх змагань усіх учасників нагородили грамотами, медалями та патріотичними подарунками від комітету по фізичній культурі та спорту міста.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook