«Сьогодні ми не відзначаємо День Європи всім містом, але вся Європа – з нами!» – Сергій Моргунов

Сьогодні, у Днь Європи, міський голова Сергій Моргунов звернувся до вінничан. На сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі він написав, що День Європи – це не просто улюблена міська традиція, це об’єднання навколо спільних цінностей, розуміння нашого теперішнього і майбутнього.

Очільник громади наголосив, що українці зробили свій європейський вибір – “за” демократію, свободу, право на власну ідентичність. І тепер зі зброєю в руках захищають свою країну і свій вибір від російських варварів.

«Сьогодні ми не відзначаємо День Європи всім містом, але вся Європа – з нами! На Майдані Незалежності майорять прапори європейських держав – і ми справді ніби відчуваємо присутність наших друзів тут, у Вінниці. І ця неймовірна підтримка додає упевненості, що найбільша європейська країна звільнить кожен міліметр своєї території і відродиться, як фенікс. І тоді ми будемо разом святкувати нашу українську Перемогу, нашу європейську Перемогу! І на День Європи на вулицях нашого чудового міста буде знову море посмішок і позитиву. Дякую кожному вінничанину і кожній вінничанці за те, що наполегливо наближаєте цей день! З Днем Європи, друзі! Слава ЗСУ! Слава Україні!» – наголосив Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook