“Скоро тут будуть тупотіти маленькі дитячі ніжки”, – Сергій Моргунов

У Вінниці триває реалізація масштабного проєкту. Будівництво з нуля дитячого садочку №16. До оновленого закладу зможуть ходити 300 діток.

Про це повідомляє очільник міста Сергій Моргунов на сторінці у фейсбук.

Реконструкцію садочку “Бджілка” розпочали ще влітку 2019 року.  Він розміщується у двох корпусах. Один з яких збудований ще у 1936 році та був він в аварійному стані.

«Приємно дивитися, як змінюється територія. Скоро тут будуть тупотіти маленькі дитячі ніжки. Облаштовуються дитячі майданчики. Гойдалки, гірки, балансири вже встановили. У розпалі роботи з благоустрою. Поступово впорядковують і внутрішні приміщення. Змонтували кухонний ліфт»

– каже Сергій Моргунов.

Перший етап масштабного проєкту – це будівництво нового корпусу, а другий етап – термомодернізація іншого корпусу садочку. Нове приміщення, яке будується, буде більшим за демонтоване, запроєктовані три додаткові групи – загалом у корпусі передбачено 9.

«Масштабне будівництво з нуля дошкільного закладу – це амбітний проєкт для міста. Адже починали ми його силами громади – фінансуючи з міського бюджету. З підтримкою держави фінішуємо до кінця року. І маленькі мешканці мікрорайону ходитимуть до сучасного комфортного садочка»

– зазначив очільник міста.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook