Ситуацію із можливими вимкненнями електрики на Вінничині можуть вирішити спеціальні генератори

Війна ще триває і нині багато говорять про ризики під час нового опалювального сезону, на всіх рівнях закликають готуватися до двох можливих сценаріїв – працювати частково без газу і без електроенергії. Тож опалювальний сезон 2022-2023 р. буде надзвичайно складним.

Ситуацію із можливими вимкненнями електрики можуть вирішити спеціальні генератори.

З метою забезпечення безперебійного постачання теплової енергії споживачам, зокрема населенню та закладам соціальної сфери м. Вінниці й області в умовах воєнного стану, генеральний директор КП “Вінницяоблтеплоенерго” Ковалев Андрей звернувся з офіційними листами до Вінницького міського голови Сергій Моргунов та Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА.

 Очільник підприємства висловив прохання розглянути можливість фінансування закупівлі для котелень КП «Вінницяоблтеплоенерго» резервних 65 джерел електроживлення з комплектуючими до них, в тому числі, для забезпечення 14 котелень розташованих на території Вінницької громади.

Придбання генераторів дозволить підприємству забезпечити тепловою енергією споживачів у разі виникнення надзвичайної ситуації – довготривалого відключення світла. Є надія, що питання буде вирішено позитивно.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook