Що робити, якщо застрягли в ліфті. Поради вінничанам

Світлана Вдовиченко

З того часу, як відбуваються планові та аварійні вимкнення світла, збільшилась і кількість дзвінків на аварійну службу ліфтів.

Вінничанам надають графіки відключень, але потрібно врахувати що у розкладі можуть бути відхилення. Тому краще припинити користуватися ліфтом уже за 30-40 хвилин до початку відключення.

“Як почали вимикати світло кількість викликів тільки зросла. В середньому до 100 викликів в день. Найбільше було 105. Трохи менше викликів у вихідні дні, а в будні дні роботи є багато”, – розповів начальник ВМКП “Вінницяміськліфт” Анатолій Уздемір.

Інструкція, як діяти, якщо ви застрягли у ліфті у час стабілізаційних відключень:

1. Потрібно заспокоїтися і не панікувати.

2. Не можна натикати усі кнопки поспіль. Також не можна стрибати у ліфті чи намагатися самостійно відчинити двері.

  • Потрібно скористатися кнопкою виклику диспетчера або номером телефону аварійно-ліфтової служби і розповісти, де ви і що сталося. Для вінничан:

67-54-40

61-20-60

16-40

Пам’ятайте, що потрібно ввести коду міста 0432.  (На рахунку повинні бути кошти.  У такому випадку – зателефонувати знайомим, друзям чи родичам і попросити їх скористатися стаціонарним телефоном)

4. Якщо диспетчер чи аварійно-ліфтова служба не відповідають, чи не можуть приїхати, телефонуйте рятувальникам на “101”.

5. Якщо ви застрягли у ліфті без мобільного телефону або у вас не ловить мобільна мережа, гукайте на допомогу.

6. Якщо в очікуванні аварійної служби вам стало спекотно, розстебніть чи зніміть верхній одяг. За наявності у вас води, споживайте її помірно. За потреби постеліть якийсь одяг на підлогу і сядьте, витягнувши ноги.

7. Коли приїде аварійна бригада, чітко виконуйте усі їхні вказівки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook